MOKESČIŲ KONSULTACIJOS

 

Galime padėti Jums planuoti ir apskaičiuoti mokesčius, savo patikimais sprendimais padėsime išspręsti Jums aktualias mokestines problemas. Mokestinės problemos dažnai lydi ir priimamus finansinius bei investicinius sprendimus, ypač vystant verslą keliose šalyse. Konsultacijų vietą pasirenka klientas – pats atvyksta į mūsų įmonę arba mes nuvykstame pas klientą. Konsultacijas teikiame Jums patogia forma – žodžiu, raštu, elektroniniu paštu.
 
Jūsų įmonei galime atlikti ir mokestinę peržiūrą už tam tikrą mokestinį laikotarpį.
 
Dėl mokesčių konsultacijų prašome kreiptis į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

 

 

 

 

Mūsų partneriai

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį. Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.